Produkcja Filmowa - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

 

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Jeżeli masz jakiś pomysł i uważasz, że jest dobry ale obawiasz się że jego realizacja będzie przekraczał twój budżet, napisz do nas.

Wspólnie ustalimy priorytety podlegające wycenie, wskażemy jej składniki z których można zrezygnować nie tracąc na atrakcyjności końcowego efektu pracy.

 

Bogactwo treści, nowoczesność formy, artystyczne ujęcia i profesjonalna obsługa proukcji od początku etapu nawiązania kontaktu, są tym co czynią Video Planer znakomitym partnerem biznesowym.

 

Realizowaliśmy materiały promocyjne dla kolosów biznesu, takich jak Eurolot.com, Coccodrillo, Hlding Polska, Legend Hotels & Spa. Tworzyliśmy również filmy dla średnich przedsiębiorstw i młodych, szybko rozwijających się firm z ogromnym potencjałem handlowym: Convert Paper, Alfa Fitness Stars, i wielu innych.

Zapraszamy do kontaktu!

Filmy promocyjne

 

Film promocyjny jest nowoczesnym narzędziem promocji nie tylko produktów i usług. Na przestrzeni ostatnich kilku lat filmy promocyjne cieszą się niebywałą popularnością wśród władz lokalnych przy promowaniu miast, oraz Grup Lokalnego Działania.

 

Niedługa forma materiału, porównywalna z długością przeciętnego klipu muzycznego, pozwala w pełni zaprezentować atuty promowanego produktu, usługi, idei, atrakcji, etc. Ciekawa fabuła w połączeniu z dobrze zrealizowanymi zdjęciami, nowoczesny montaż oraz post-produkcją tworzą końcowy efekt, wykorzystywany przez zleceniodawców do zwiększenia sprzedaży, wzmocnienia świadomości odbiorców filmu na temat produktu oraz tworzeniu społeczności wokół prezentowanej rzeczy.

 

Dostosowanie formatów plików video do potrzeb klienta pozwala na zamieszczanie filmów promocyjnych w Internecie, kopiowanie ich na smartfony czy tablety, w celu aktywnego pozyskiwania nowych klientów przez przedstawicieli handlowych.

Filmy korporacyjne

 

W ostatnich latach bardzo popularną oraz uniwersalną formą prezentacji przedsiębiorstw stał się film korporacyjny. Niewątpliwie ważnym czynnikiem wpływającym na tworzenie tego rodzaju produkcji jest rozwój szybkich łącz Internetowych oraz konieczność komunikacji przedsiębiorstw ze swoim otoczeniem, głównie przez strony Internetowe i wszelkiego rodzaju kanały społecznościowe. Innym, często stosowanym celem tworzenia tego rodzaju materiału jest jego wykorzystanie przez przedstawicieli handlowych kontaktujących się bezpośrednio z przyszłymi kontrahentami.

 

W większości przypadków film korporayjnych przybiera formę dukumentu opisującego w swojej treści najważniejsze informację, którymi dana firma chce się podzielić z otoczeniem. Najczęściej jest to przedstawienie historii przedsiębiorstwa, jego misji, siedziby wraz z pracownikami, wyniki finansowe, etc. Specjalnie dopasowana muzyka, której często towarzyszy głos lektorski wzbogaca dane liczbowe przedstawione w formach animacji, ukazujących rozwój przedsiębiorstwa na przestrzeni lat.

 

Tworząc film korporacyjny z Video Planer, zapewniamy pełną i profecjonalną obsługę na każdym etapie produkcji. Począwszy od pomysłu, scenariusza, poprzez dobór ścieżki dźwiękowej, dobór lektora, tworzenie animacji i grafik oraz w końcu samą realizację filmową (z ziemi i z powietrza, a także spod wody).

Filmy reklamowe

 

Film reklamowy jest najbardziej popularną i znaną formą video dzięki telewizji i występujących w niej blokach reklamowych. Przez upowszechnienie się i łatwość w dostępie do Internetu, na własne reklamy mogą sobie pozwolić również mniejsze przedsiębiorstwa, chcące zaistnieć na rynku.

 

Dzięki indywidualnemu podejściu do jego produkcji, dobrze zrealizowane video, zarówrno pod względem produkcyjny ale i konceptowym, pomaga w dotarciu reklamowanemu produktowi, czy usłudze, do wąskiego grona odbiorców. Zintensyfikowana treść w krótkiej formie, zwraca uwagę na meritum tematu.

 

W swoich produkcjach zwracamy uwagę na pewnego rodzaju potrzeby i formę ich zaspokojenia, niż na wskazanie wprost na same produkty lub usługi, które klient chce reklamować.