Zespół - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

 

Nasi pracownicy to młody i kreatywny zespół, którego pasją jest od zawsze fotografia. Naturalną koleją rzeczy była zamiana aparatu na kamerę. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwala nam tworzyć swoje filmy w nowoczesnej formie, na bardzo wysokim poziomie estetycznym, przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu filmowego.

 

Zorientowanie na rynek zarówno reklamowy jak i filmowy, poprzez śledzenie światowych trendów, badań dotyczących wykorzystywania materiałów filmowych w celach promocyjnych, pojawiających się nowinek technicznych, pozwala nam na fachowe doradztwo naszym Klientom w kwestiach tworzenia scenariuszy czy w końcu odpowiedniego doboru środków przekazu w celu wykorzystania gotowego materiału.

 

Zespół Video Planer obecnie liczy 8 osób, w skład którego wchodzą: operatorzy, montażyści, graficy oraz pracownicy biurowi. Zazwyczaj w czasie realizacji ekipa Video Planer liczy do 3 osób maksymalnie. Za każdym razem nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu, nowego zlecenia, ciekawych ludzi spotykanych na swojej drodze.
Nie możemy się doczekać poznać Ciebie!